Croatian hard music revolution
Molimo vas da se registrirate jer bez registracije onemogučen vam je pristup svim informacijama i sadrzaju našeg foruma

CHMR zajednica
Croatian hard music revolution
Molimo vas da se registrirate jer bez registracije onemogučen vam je pristup svim informacijama i sadrzaju našeg foruma

CHMR zajednica
Croatian hard music revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatian hard music revolution

We are representing the harder styles in dance music
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Virtual Dj V.S. Tractor

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimesub sij 09, 2010 8:09 am

Mnogi kazu da ova dva mix softweare-a imaju najsiru uporabu , neki kazu da je VD beskoristan a tractor da je opet tezak za uporabu sto vi mislite i ako ih koristite koji koristite
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
ivan.begic
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
ivan.begic


Broj postova : 79
Join date : 08.01.2010
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimesub sij 09, 2010 10:17 am

Softweri su po meni sranje i jedan i drugi...najbolje je ne imat nikakav
[Vrh] Go down
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimesub sij 09, 2010 11:38 am

ma znamo mi da si ti pro al gle ima i djecice koja s 12-13 g. otkriju takve programe spoje kitu milića i statisfekšn i danas vrte pare po diskotekama a ja se npr ucrvam dok me se neko sjeti za neki minimalac
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
ivan.begic
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
ivan.begic


Broj postova : 79
Join date : 08.01.2010
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimesub sij 09, 2010 11:43 am

DaWe je napisao/la:
ma znamo mi da si ti pro al gle ima i djecice koja s 12-13 g. otkriju takve programe spoje kitu milića i statisfekšn i danas vrte pare po diskotekama a ja se npr ucrvam dok me se neko sjeti za neki minimalac

sto se toga tice preporucam V-DJ jer je najjednostavniji.
[Vrh] Go down
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimened sij 10, 2010 10:49 am

A sta s abeltonom ?
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
majmun
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
majmun


Broj postova : 78
Join date : 08.01.2010
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimened sij 10, 2010 12:40 pm

hh to sam si bio snimio demo verziju jer inace koristim vdj pa kao aj da vidim ovaj, al ga nisam nijednom upalio... nije na mom kompu a i vdj koristim sam kad trebam...
btw cuo sam kitica i sadisfaction... pih pih pih... bas.. djeca...
a najbolji je lik na mojoj maturalnoj kao doso dj ovo ono preserava se... i lik upali winamp i mjenja pjesme... -.- kreten... al dobro svi smo bili pijani kasnije...
[Vrh] Go down
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitimened sij 10, 2010 1:43 pm

Virtual Dj je dobar samo kad ga placas , reason : dobijes automatski up-date svih efekata i lock-of-bug zalosna istina , a pustanje u winampu , hahahaha naredam playlist i svi sretni zadovoljni a pritom umislio da si Dj ...Bolest ni Atomix Mp3 nepriznam kad neko koristi al zato su face one koji ladnjaka na mixetu spoje gramofone i to jos kombinacija WestAX Beringer da poludis
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
Sponsored content





Virtual Dj V.S. Tractor Empty
PostajNaslov: Re: Virtual Dj V.S. Tractor   Virtual Dj V.S. Tractor Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Virtual Dj V.S. Tractor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian hard music revolution  :: Glazbena tehnologija :: DJ Softweare-i-
Forum(o)Bir: