Croatian hard music revolution
Molimo vas da se registrirate jer bez registracije onemogučen vam je pristup svim informacijama i sadrzaju našeg foruma

CHMR zajednica
Croatian hard music revolution
Molimo vas da se registrirate jer bez registracije onemogučen vam je pristup svim informacijama i sadrzaju našeg foruma

CHMR zajednica
Croatian hard music revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatian hard music revolution

We are representing the harder styles in dance music
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Fruity Loops

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
majmun
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
majmun


Broj postova : 78
Join date : 08.01.2010
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimened sij 10, 2010 12:53 pm

kao prvo: znam da nespada pod dj opremu ali mislim da bi ovaj podforum trebao imat naziv Dj i producentski programi ili kako vec hoćete ili napravit novi podforum na temu softwarea za produkciju glazbe, ako nikom nesmeta onda nek ovo tu stoji Smile

drugo: Ja se sluzim njime, ne predugo, ne prekratko ali eto taman da naucim jos stvari, isto tako vidim da postoje likovi koji se isto njime sluze pa nagadam da bi moglo biti diskusija Smile

itd...
meni je čisto solidan program za ovako mene koji amaterski radim neke stvarcice, cuo sam da je loš među konkurencijom ali eto kazem meni je solidan
vise manje funkcije sam naučio, jos samo moram usavršit ono "finesiranje" osnovnih beatova jer prvi put kad sam vidio mislio sam da nikad necu naucit kolko ima onih gumbica i tog svega al eto malo po malo i sad samo neznam jos 50% tih gumbica, a iz tog proizlazi moj problem stvaranja beatova kakvog zelim

program me zanima zato sto me zanima produkcija glazbe, po meni je ona puno zanimljivija od samog DJinga ali svatko voli nesto

moje pitanje bi bilo kako napraviti hardstyle zvukove, koji instrumenti se koriste za to, i vjerujem da postoji stranica za DL instrumenata ali jos nisam previse tome obratio paznju. malo sam googlao al obicno mi izbaci neke posebne programe koji imaju veze sa glazbom
[Vrh] Go down
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimened sij 10, 2010 1:50 pm

Ovako idemo redom :

1. I fl studio spada pod opremu samo sto se smatra amaterskim programom i izmedu ostalog imao sam u planu stavit FL V.S. Reason ali s tom temom bi Fl izgubio na vrijednosti jer ga svi jaci producenti koriste

2. Stvorio sam ovim postom dojam da u hrvatskoj vecina Dj-a teze novom nacinu rada a to je produciranje , pocevsi od mene al meni je zelja producirat nesto poput Coone-a ili Patrica Jumpena , vise Jumpen happy Jump ili jumpstyle opcenito nisam uspio aktivirat rason ali kad to uspije reci cu ti dojmove ali ti predlazem da ostanes na Fl-u jer si vec dosta toga naucio u njemu

ja sam osobno u Fl-u producirao Hop-Hop Beatove za jednu Os underhround rap grupu al to bas i njie zazivilo nazalost Razz
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
majmun
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
majmun


Broj postova : 78
Join date : 08.01.2010
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimened sij 10, 2010 4:08 pm

dobro znam da spada pod opremu al htio sam napisati sa naglaskom na DJ opremu... dobro zapravo to je danas opet sve izmjesano al nemora bit bas da je svaki producer i dj ali ko njih jebe Very Happy hhh a dobro nema veze di se nalazi tema...

a mislim isto tak spada pod amatersku operemu al realno gledajuci kolko tu imamo profesionalaca? hmm mislim da nije bas totalno beskorisna tema

usput, vrlo bih rado presao na drugi program koji se smatra lakšim za produciranje nego se ispraksat na ovom tezem, mislim jos sam mlad imam vremena sve isprobati Smile
ko sto mi je stari govorio "nesmijes se odmah zaljubiti, prvo isprobaj malo i okolo pa vidi sta ti pase" Smile
al svejedno nije lose znat i ovaj program... makar koristio drugi
[Vrh] Go down
ivan.begic
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
ivan.begic


Broj postova : 79
Join date : 08.01.2010
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimened sij 10, 2010 7:08 pm

REASON !!! bounce
[Vrh] Go down
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimepon sij 11, 2010 9:48 am

Spominjao si "lakse " programe Fl je tu najlaksi kolko sam primjetio i s njim se u principu nemoze nista napravit iz osnovnih Plungina vec da bi nesto morao napravit poras skidat nove
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
majmun
Hardstyle n00b
Hardstyle n00b
majmun


Broj postova : 78
Join date : 08.01.2010
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimepon sij 11, 2010 12:11 pm

da, to je bilo moje pitanje sam sto sam plug-ine naveo kao instrumente... a dobro isto je...
ubiti hmmm nemogu nač niš besplatno... jer nekoristim ovo internet placanje pa neznam previse o tome... pih pih to je istina da se nemoze nes pametno napravit sa ovim osnovnima...
[Vrh] Go down
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimepon sij 11, 2010 2:37 pm

I to je uredu da bar mi kao Dj-i nekrsimo Copyright vec promicemo autorska prava za plungine se obrati Repi provjereno da ima sve potrebno iz prve ruke Wink
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
DaWe
Admin
DaWe


Broj postova : 212
Join date : 07.01.2010
Age : 34
Lokacija : Osijek

Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitimepon sij 11, 2010 2:52 pm

tko treba nekakvu pomoć neka mi se slobodno javi. koliko mogu pomoći ću jer nisam ni ja neki super producent, ali neke osnove znam.

Begiću ti koristiš reason znači? jesi u odma počeo s njim ili si eksperimentirao sa FL-om?

od ljudi koji su ošli pro znam da D'stylerz i Da Tweekaz koriste FL
[Vrh] Go down
http://chmr.omgforum.net
Sponsored content





Fruity Loops Empty
PostajNaslov: Re: Fruity Loops   Fruity Loops Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fruity Loops
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian hard music revolution  :: Glazbena tehnologija :: DJ Softweare-i-
Forum(o)Bir: